Dla mojej ukochanej Córki i Wszystkich Córek i Synów na Przełomach Życia
Dla mojej ukochanej Córki i Wszystkich Córek i Synów na Przełomach Życia

Tak to się zaczęło :)

WSTĘP 

Moja kochana Córeczko,

Pamiętasz? Kiedyś śpiewałyśmy razem piosenki.  One usypiały, dawały obecność, głos, serce, przytulenie i kawałek bliskości.  Potem, specjalnie dla Ciebie, pisałam wierszem różne teksty, wiersze  i wierszyki – były to takie wierszyki na „sytuację własną”.

Z biegiem lat odkryłam, że unikalne połączenie słów, głosu, serca w odpowiedniej chwili, daje niesamowite efekty i każda kobieta potrzebuje tego bardzo, a może nawet jeszcze więcej i więcej niż dostaje i ma na co dzień.

Poprzez te listy, które są pełne miłości, życia i troski, daję Ci to, co gdy sobie otworzysz czasem, gdy już nawet będziesz dojrzała, kolejną i kolejną dojrzałością. to wypełni Cię moja miłość, która jest wieczna i nigdy nie słabnie.

Dając Tobie, daję też te listy sobie samej, sobie dorosłej i sobie nastoletniej, sobie dziecinnej i sobie dziecku, bo są to listy pełne miłości, listy pełne życia, listy dające życie. Nam obu.

Słowa mają ogromną moc. Miłe mogą uczynić dzień szczęśliwym,

Krytyka może sprawić, że będziesz niespokojna przez cały tydzień.

Wypowiadanie i słuchanie, dających siłę słów, pozwoli Ci dotrzeć do pierwszych Twoich doświadczeń i zapoczątkować proces powrotu do Siebie, do Twojej własnej kobiecej istoty.

Pozytywne, pełne miłości słowa, wzmocnią Twoje istnienie,

Są emocjonalną odżywką, balsamem dla serca, więc czytaj i słuchaj ich sobie często.

W listach, które piszę do Ciebie, są słowa pełne miłości, słowa, których być może nie słyszałaś kiedyś, lecz teraz czytając możesz mówić je swojemu wewnętrznemu dziecku.

Wysłucha ich na pewno od Ciebie, bo przecież jesteś mądrą czarodziejką. Twoje wewnętrzne dziecko pragnie być zauważone i kochane, i mimo, że może nie rozumieć słów, to wyczuje Twoją miłość i obecność i to, że z nim jesteś. Przytulisz i otoczysz troską, swoje wewnętrzne dziewczyny.

Otwórz książkę na chybił trafił i wybierz ten list, który na ten dzień jest dla Ciebie, Świat wie, co jest Ci potrzebne, a ja jestem jego posłańcem.

 

M