Dla mojej ukochanej Córki i Wszystkich Córek i Synów na Przełomach Życia
Dla mojej ukochanej Córki i Wszystkich Córek i Synów na Przełomach Życia

Strona Księgarni Listów

Na początku były „Listy do Córki, listy Miłości, bo przecież od niej nasze Życie się zaczęło i do niej dąży każdego dnia.

Napisałam od tamtej pory więcej Listów i będę pisać dalej, bo Listy do Córki stały się teraz przekazem międzypokoleniowym, który dedykuję teraz już również nie tylko Córce, ale i Synowi na ich drodze Życia z Miłością.

Powstały więc również „Listy do Córki słowami Ojca”

A obecnie, z tą sama miłością — „LISTY DO SYNA”

Dedykuję je wszystkim Matkom i Synom na przełomach Życia, z metaforą uczuć, które w każdym z nas drzemią i łączą nas poprzez Serce, z naszą Duszą i Światem i Życiem


Od pierwszego wydania minęły 4 lata, a temat jest ciągle żywy i magiczny i potrzebny.

Listy do Córki na początku były listami pocieszenia, Miłości, nadziei dla mojej Córki i dla mnie samej. Było ich kilka, potem kilkanaście i były bardzo ważne w różnych okresach naszego życia.

Z biegiem czasu, zaczęłam też nagrywać listy swoim głosem. Kiedyś tylko dla siebie i Córki, a teraz również dla kobiecej części każdej Istoty, kobiet i mężczyzn, niech również przez ten głosowy przekaz niesie się dalej i dalej połączenie w przestrzeni Życia.

Zapraszam więc każdą osobę czytającą te listy, na stronę LISTY DO CÓRKI, na której będę zamieszczać informacje o kolejnych tomach listów, tekstach i nagraniach.

Małgorzata